Mladší přípravka
Celkové pořadí
- Zruč
- OFS PS
- Košutka
- ZČE A
- Tachov
- Rapid
- Viktoria 07
- Letná
- Košutka
- Smíchov
- Žákava
- ZČE B
- Dobřany
- Viktoria Ž
Dopolední výsledky
ZČE B - Dobřany 2:1 / Žákava - Smíchov 0:2 / Košutka B - Viktoria Ž 1:1 / Letná - ZČE 1:1 / Dobřany - Žákava 1:1 / Smíchov - Košutka 2:2 / Žákava - Letná 1:2 / Košutka - Dobřany 1:2 / Viktoria Ž - Smíchov 1:1 / ZČE - Žákava 0:2 / Letná - Košutka 1:2 / Dobřany - Viktoria Ž 1:0 / Košutka - ZČE 3:0 / Viktoria Ž - Letná 2:3 / Smíchov - Dobřany 2:1 / Žákava - Košutka 3:2 / ZČE - Viktoria Ž 1:0 / Letná - Smíchov 2:1 / Viktoria Ž - Žákava 3:3 / Smíchov - ZČE 0:0 / Dobřany - Letná 1:1
Odpolední výsledky
Zruč - Viktoria 07 4:1 / OFS PS - Rapid 3:0 / Rapid - ZČE A 2:2 / Tachov - Zruč 0:0 / Viktoria - OFS 1:1 / Rapid - Košutka 2:2 / OFS - Tachov 2:0 / Košutka - Viktoria 0:1 / ZČE - Rapid 0:3 / Zruč - OFS 1:0 / Tachov - Košutka 1:2 / Viktoria - ZČE 2:2 / Košutka - Zruč 2:2 / ZČE - Tachov 3:2 / Rapid - Viktoria 3:2 / OFS - Košutka 0:2 / Zruč - ZČE 2:3 / Tachov - Rapid 2:1 / ZČE - OFS 0:2 / Rapid - Zruč 0:3 / Viktoria - Tachov 1:2
------------------------------------------------------------------------------------
velké odpolední finále malé dopolední finále
1. Tachov...........33b 1. Letná............15b
2. Zruč................31b 2. Košutka B.....10b
3. OFS PS..........29b 3. Žákava............8b
4. Košutka A.......28b Viktoria Ž........8b
5. ZČE A (06)..... 27b 5. Smíchov.........7b
6. Rapid...............17b 6. ZČE B (07)......6b
7. Viktoria 07........17b 7. Dobřany..........5b
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.kolo 11.1.2015
Dopolední skupina
Letná -Košutka B 2:2 / Rapid - Žákava 2:0 / Zruč - ZČE A 2:1 / Tachov - Letná 1:0 / Košutka - Rapid 0:1 / Žákava - Zruč 0:7 / Rapid - Tachov 0:1 / Zruč - Košutka 1:0 / ZČE - Žákava 4:1 / Letná - Rapid 2:2 / Tachov - Zruč 3:1 / Košutka - ZČE 0:1 / Zruč - Letná 4:1 / ZČE - Tachov 2:1 / Žákava - Košutka 1:1 / Rapid - Zruč 1:2 / Letná - ZČE 0:2 / Tachov - Žákava 4:0 / ZČE - Rapid 5:0 / Žákava - Letná 1:1 / Košutka - Tachov 0:2
Pořadí:
- Tachov....15b
ZČE A ....15b
Zruč.........15b
4. Rapid.........7b
5. Letná..........3b
6. Košutka B...2b
Žákava........2b
Odpolední skupina
Dobřany - ZČE B 1:2 / Viktoria Ž - OFS PS 0:3 / Košutka A - Viktoria 07 4:1 / Smíchov - Dobřany 0:1 / ZČE - Viktoria Ž 1:0 / OFS - Košutka 0:1 / Viktoria Ž - Smíchov 2:0 / Košutka - ZČE 1:0 / Viktoria - OFS 0:3 / ZČE - Viktoria 1:3 / Smíchov - Košutka 0:2 / Dobřany - Viktoria Ž 1:2 /OFS - ZČE 4:0 / Viktoria - Smíchov 3:0 /Košutka - Dobřany 3:1 / Smíchov - OFS 0:6 / Dobřany - Viktoria 2:4 / Viktoria Ž - Košutka 1:3 / ZČE - Smíchov 0:1 / OFS - Dobřany 2:0 / Viktoria - Viktoria Ž 2:2
Pořadí:
- Košutka A......18b
- OFS PS.........15b
- Viktoria .........10b
- Viktoria Ž.........7b
- ZČE B (07)......6b
- Dobřany...........3b
- Smíchov..........3b
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.kolo 7.12.2014
s ohledem na to, že v odpolední skupině se jeden tým nezůčastnil, byly každému účastníkovi přičteny 3b
dopolední skupina: odpolední skupina
1.Zruč 16b 1. Tachov 18b
2. OFS PS 14b 2.Letná 12b
3. ZČE 06 12b 3.Rapid 10b
4. Košutka A 10b 4.Košutka B 8b
5. Smíchov 4b 5. Viktoria07 7b
6. Dobřany 2b 6. Žákavá 6b
7. Viktoria Ž 1b 7. ZČE 07 0b
Dopolední výsledky:
OFS - Zruč 0:0 / Dobřany - ZČE 0:3 / Smíchov - Viktoria Ž 3:1 / Košutka - OFS 2:2 / Zruč - Dobřany 2:0 / ZČE - Smíchov 4:1 / Dobřany - Košutka 0:6 / Smíchov - Zruč 0:2 / Viktoria Ž - ZČE 0:5 / OFS - Dobřany 3:1 / Košutka - Smíchov 1:0 / Zruč - Viktoria Ž 1:0 / Smíchov - OFS 0:4 / Viktoria Ž - Košutka 0:4 / ZČE- Zruč 0:1 / Dobřany - Smíchov 1:1 / OFS - Viktoria Ž 2:0 / Košutka - ZČE 0:3 / Viktoria Ž - Dobřany 0:0 / ZČE - OFS 0:1 / Zruč - Košutka 4:3
Odpolední výsledky:
Košutka - Žákavá 4:1 / Letná - Tachov 0:4 / Rapid - Viktoria 3:0 / Žákavá - Viktoria 1:2 / Tachov - Rapid 2:1 / Košutka - Letná 1:3 / Letná - Žákavá 2:3 / Rapid - Košutka 2:2 / Viktoria - Tachov 0:5 / Žákava - Tachov 0:1 / Košutka - Viktoria 2:2 / Letná - Rapid 3:2 / Rapid - Žákava 2:0 / Viktoria - Letná 1:2 / Tachov - Košutka 3:1 / ZČE každý zápas prohrálo kontumačně 1:0