Starší přípravka
Finálové kolo - celkové umístění
- Stráž ...........(15b)
- Bolevec....... (10b)
- ZČE ..............(6b)
- Dobřany......... (5b)
- Žákava.......... (5b)
- Senco........... (1b)
Výsledky velkého finále ( o 1-6.místo):
Bolevec - ZČE 2:0 / Stráž - Dobřany 3:0 / Senco - žákava 0:0 / Bolevec - Stráž 0:2 / Dobřany - Senco 2:0 / ZČE - Žákava 0:2 / Senco - Bolevec 1:3 / 6ákava - Dobřany 1:1 / Stráž - ZČE 3:0 / Bolevec - Žákava 3:0 / Stráž - Senco 3:0 / ZČE - Dobřany 1:0 / Žákava - Stráž 0:1 / Dobřany - Bolevec 1:1 / Senco - ZČE 1:2
Výsledky malého finále ( o 7- xx. místo):
----------------------------------------------------------------------------------------
Velké odpolední finále Malé ranní finále
1. Bolevec....23b 1. Sp. Poříčí.....18b
2. Stráž.........22b 2. Košutka A... 15b
3. Viktoria .....21b 3. Letná............13b
4. Senco........19b 4. Rapid............11b
5. Žákava......19b 5. Štěnovice.......8b
6. ZČE A.......19b 6. Viktoria Ž.........7b
7. Dobřany....19b 7. Smíchov..........6b
Do finále nepostupují:
Košutka B.....5b
ZČE B..........2b
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.kolo
Odpolední skupina
Senco - Poříčí 1:0 / Smíchov - ZČE B 1:0 / ZČE B - Poříčí 1:3 / Senco - Smíchov 2:1 / Smíchov - Poříčí 0:2 / ZČE B - Senco 1:1 / Stráž - Žákava 5:1 / Viktoria Ž - Košutka A 0:3 / Žákava - Košutka A 2:1 / Stráž - Viktoria Ž 3:0 / Viktoria Ž - Žákava 1:5 / Košutka A - Stráž 0:4 / Senco - Poříčí 1:0 / Senco - Žákava 0:2 / Stráž - Poříčí 2:2 (1:2 na PK) / Smíchov - Viktoria Ž 2:0 / Košutka A - ZČE B 5:0 / ZČE B - Viktoria Ž 0:1 / Smíchov - Košutka A 1:3 / Senco - Stráž 2:0 / Žákava - Poříčí 1:1 (0:1 na PK)
Pořadí ve druhém kole:
- Sp. Poříčí......10b
- Žákava..........10b
- Senco............10b
- Stráž..............10b
- Košutka A........9b
- Smíchov...........6b
- Viktoria Ž..........3b
- ZČE B...............1b
Dopolední skupina
Bolevec - Rapid 2:0 / Letná - Košutka B 3:3 / ZČE A - Dobřany 0:1 / Viktoria A - Štěnovice 4:0 / Rapid - Dobřany 0:1 / Košutka - Štěnovice 2:1 / Bolevec - ZČE 0:1 / Letná - Viktoria 0:5 / ZČE - Rapid 0:1 / Viktoria - Košutka 6:1 / Dobřany - Bolevec 0:0 / Štěnovice - Letná 0:0 / Dobřany - Košutka 0:0 (1:0 PK) / Viktoria - Bolevec 0:3 / Rapid - Štěnovice 1:2 / Letná - ZČE 0:5 / Rapid - Letná 1:1 (PK 1:0) / Štěnovice - ZČE 0:3 / Košutka - Viktoria 0:2 / Dobřany - Bolevec 0:1
Pořadí ve druhém kole
1. Viktoria A........12b
2. Bolevec...........10b
3. Dobřany..........9b
ZČE A............9b
5. Košutka B.......5b
Rapid.............5b
7. Štěnovice........4b
8. Letná...............3b
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.kolo
Dopolední skupina:
Senco - Viktoria Ž 1:0 / ZČE - Košutka 0:2 / Štěnovice - Bolevec 0:3 / Dobřany - Letná 0:0 / Viktoria Ž - Bolevec 0:5 / Košutka - Letná 1:3 / Senco - Štěnovice 0:1 / ZČE - Dobřany 1:2 / Štěnovice - Viktoria Ž 0:0 / Dobřany - Košutka 2:0 / Bolevec - Senco 2:2 / Letná - ZČE 2:0 / Bolevec - Dobřany 2:0 / Štěnovice - Letná 0:1 / Senco- ZČE 1:1 / Košutka - Viktoria Ž 0:1 / ZČE - Košutka 0:2 / Senco - Viktoria Ž 1:0 / Dobřany - Štěnovice 2:1 / Bolevec - Letná 4:0
Pořadí:
1. Bolevec
2. Letná
3. Dobřany
4. Štěnovice
5. Senco
6. Viktoria Ž
7. Košutka
8. ZČE
Odpolední skupina:
Rapid A - Stráž 0:3 / ZČE - Košutka 6:0 / Rapid B - Sp. Poříčí 0:1 / Viktoria - Žákavá 2:0 / Košutka B - Stráž 0:3 / Žákava - Sp.Poříčí 0:1 / ZČE - Rapid A 0:0 / Viktoria - Rapid B 3:1 / Rapid A - Košutka B 5:0 / Rapid B - Žákava 0:3 / Stráž - ZČE 0:1 / Sp. Poříčí - Viktoria 1:1 / ZČE - Viktoria 1:0 / Stráž - Poříčí 6:0 / Rapid A - Rapid B 1:1 na penalty Rapid A / Žákava - Košutka B 3:0 / Rapid B - Košutka B 4:0 / Rapid A - Žákava 0:2 / Poříčí - Viktoria 1:1 na penalty Viktoria / ZČE - Stráž 0:2
Konečné pořadí :
- Stráž
- ZČE 06
- Viktoria 05
- Sp. Poříčí
- Žákava
- Rapid A
- Rapid B
- Košutka B